Relaxační tělový spa rituál Zázračná Arktida (Merveille Arctique) je inspirovaný zázraky severního polárního kruhu - bohatstvím podmořské flóry, kouzlem termálních pramenů a čistotou bílé krajiny. Základem termoterapeutického ošetření těla je skandinávská léčebná kultura. Přinese Vám absolutní pocit uvolnění díky dokonalé alchymii střídání uklidňujícího tepla s oživujícím chladem. Odejdete s naprostým pocitem svobody.


POSTUP OŠETŘENÍ

Arktický tělový spa rituál začíná uvítacím obřadem. Následuje oživující exfoliace celého t ěla pomocí Arktického peelingu se solnými vločkami. Dále exkluzivní masáž s relaxačními baňkami, která kombinuje švédské umění masáže a deep tissue masáž pro cílenou relaxaci. Používá se při ní Arktický masážní olej ze 100% rostlinných olejů, který je vyvinut v dokonalé harmonii s masáží. Obsahuje antioxidační vitamín E a epčující boreální řasy s pukléřkou islandskou. Na závěr ošetření Vás terapeutka provede obřadem probuzení s jemnou masáží.

Produkty této řady obsahují boreální řasy z hlubin oceánů u brány severního polárního kruhu. Rodí se tam, kde je světlo vzácností, ledové vody jsou rozbouřené. Mají výjimečné ochranné vlastnosti, které jim umožňují čelit extrémním podmínkám. Vysoký obsah kyseliny glukuronové pomáhá zvýšit odolnost tkání vůči hydrodynamickému stresu a texturám kosmetických produktů dodává jedinečnou svěžest. Díky vysoce remineralizačním vlastnostem relaxují a uvolňují tělo. Kouzlem kryo-extrakce jsou boreální řasy okamžitě zmrazeny. A polární svět zůstává zachován.

Dále obsahují blahodárnou rostlinu ze severských oblastí, pukléřku islandskou, pro zklidnění, uvolnění, hydrataci a výživu.