Ubytování & balíčky

Hlavní budova

Ubytujte se ve zcela nových zámeckých pokojích v hlavní budově. V nabídce naleznete 32 pokojů v kategoriích apartmán, deluxe a superior. Rezervujte si některý na našich stránkách, a kromě garance nejlepší ceny na trhu vás bude na pokoji čekat drobný dárek na uvítanou.

V této kategorii jsou k dispozici dva pokoje. Nadstandardně řešené zámecké apartmá s vlastním kuchyňským koutem zajistí dokonalé zázemí pro romantický pobyt i rodinnou dovolenou. Apartmány jsou vyzdobené úryvky textů z díla F. Kafky.

Deset dvojlůžkových pokojů kategorie deluxe vám poskytne pohodlí během dovolené, romantického pobytu či firemní akce. V některých pokojích je navíc k dispozici rozkládací pohovka. Pokoje jsou vybavené vlastní koupelnou se sprchovým koutem. Jeden z pokojů je vhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí.
Osmnáct pokojů v této kategorii poskytuje pohodlné ubytování v podkroví zámecké budovy, které vám zpříjemní nejen pracovní pobyt.

Prostorné pokoje nabízejí ideální zázemí pro rodinný pobyt s dětmi. Zaručují příjemné pohodlí rodičům i jejich ratolestem.

Ubytování v depandanci

Chcete mít zámek stále nadosah a vyhovuje Vám ubytování v jednodušších pokojích kategorie economy? Rezervujte si pokoje v zámecké depandanci 50 m od zámecké budovy. Na našich stránkách Vám garantujeme vždy tu nejlepší cenu.

25 pokojů pro dvě osoby v těsné blízkosti třešťského zámku poskytují ideální komfort při pracovních i soukromých cestách.

Tento pokoj je ideální zejména pro služební pobyt. Rychlý internet a vybavení pokoje vám zajistí pohodlné zázemí pro práci.

Speciální pobytové balíčky

Milujete romantiku? Relax a odpočinek nebo se chcete vydat do historie a poznat Třešť a okolí? Užijte  si svůj pobyt naplno a rezervujte si jeden z našich exkluzivních pobytových balíčků.

Dopřejte svému tělu a mysli odpočinku ve wellness centru, u skleničky dobrého vína či při obdivování přírodních krás zámecké zahrady. Nechte se pohltit moderní zámeckou atmosférou spojenou s barvami podzimu!

Termín rezervací od 20/11 – 31/1/2023

 V Třešti má stavění betlémů slavnou a dlouhou tradici přes 200 let a my jsme si pro Vás připravili speciální pobytový balíček včetně unikátní Stezky betlémů, „Betlémské cesty“.

Ubytování v zámeckém pokoji deluxe na dvě noci s bohatou bufetovou snídaní.

Ubytování v zámeckém pokoji deluxe pro dvě osoby na dvě noci s bohatou snídaní ve formě bufetu.

Silvestrovský večer 2022

Ubytování v pokoji deluxe pro dvě osoby na jednu noc s bohatou snídaní ve formě bufetu.

Užijte si noc v jednom z moderně zařízených pokojů a vychutnejte si nezapomenutelnou snídani z lokálních produktů Vysočiny!

Užijte si noc v jednom z moderně zařízených pokojů a vychutnejte si nezapomenutelnou snídani z lokálních produktů Vysočiny!

Zažijte pohodové posezení pod širým nebem s plným piknikovým košem v nádherném zámeckém parku.