unikátní snoubení stylu a architektury

Tak, jako se mystický Zámek z románu F. Kafky vynořuje z mlhy, tak se i Zámek Třešť odhaluje po generální rekonstrukci v celé své kráse. Vydejte se s námi do míst, kde působil Venkovský lékař i pan Tau a užijte si dokonalý pobyt v konferenčním centru Akademie věd ČR - na zámku v Třešti.

Book a room

Ubytujte se v nově zrekonstruované zámecké budově nebo si vyberte z naší nabídky speciálních relaxačních pobytových balíčků, kde zažijete pobyt jako z pohádky.
Vysoká variabilita prostor a profesionální technické vybavení sálů jsou zárukou Vaší dokonalé firemní akce nebo konference. Naší specialitou jsou konference a workshopy v přírodě.

"Dnes dávám ti ruku svou, a prosím o tu tvou. Spojíme naše životy a půjdeme cestou společnou." Užijte si svůj den D a svěřte se do rukou našich profesionálů. Rádi pro Vás připravíme obřady v interiérech zámku ale i v zámeckém parku.

Přáli jste si někdy strávit víkend na zámku, ochutnat vynikající kuchyni, posedět v zámecké restauraci umístěné v barokním sále, oslavit výročí či jubileum na půvabném místě, kde se prolíná barokní krása s poklidnou kvetoucí přírodou? ...

 "Teď uviděl zámek, jak se nahoře zřetelně rýsuje v jasném vzduchu, a sníh ležící všude kolem v tenké vrstvě a podtrhující každý tvar činil ho ještě zřetelnějším".

Vydejte se s námi po stopách Franze Kafky a objevte kouzelnou historii místa, kde F. Kafka strávil několik letních prázdnin u svého strýce - Venkovského lékaře S. Löwyho.