Zámek Třešť | unikátní snoubení stylu a architektury

Jako se mystický Zámek z románu Franze Kafky vynořuje z mlhy, tak se Zámek Třešť odhaluje po generální rekonstrukci v celé své kráse. Vydejte se s námi do míst, kde působil Kafkův Venkovský lékař i pan Tau z legendárního televizního seriálu, užijte si dokonalý pobyt v konferenčním centru Akademie věd ČR – na zámku v Třešti.

Rezervovat pokoj

Ubytujte se v nově zrekonstruované zámecké budově nebo si vyberte z naší nabídky speciálních relaxačních pobytových balíčků – zažijete pobyt jako z pohádky.

Vážení a milí hosté, připravili jsme si pro Vás unikátní kolekci s naším logem Zámek Třešt, které najdete na našem e-shopu! Vybírejte z vybraného zboží našich hlavních dodavatelů, zámeckých vín, nebo hotelové kosmetiky, které postupně během roku budeme přidávat do naší nabídky a doufáme, že si naše produkty oblíbíte stejně jako my!

Užijte si atraktivní prostředí a komfort zámeckého lobby baru.

Navštivte restauraci Franze Kafky.

Vysoká variabilita prostor a profesionální technické vybavení sálů jsou zárukou dokonalé firemní akce nebo konference. Naší specialitou jsou konference a workshopy v přírodě.

Dnes dávám ti ruku svou, a prosím o tu tvou. Spojíme naše životy a půjdeme cestou společnou.“ Užijte si svůj den D a svěřte se do rukou profesionálů. Rádi pro vás připravíme obřady v interiérech zámku, ale i v zámeckém parku.

Nechte odpočinout tělo i mysl v relaxačním wellness centru Zámeckého hotelu Třešť. Dovolte, ať na vás působí blahodárné účinky přírody při pravidelných lekcích jógy nebo ve formě lesní koupele.

Zámek Třešť se nachází v rozsáhlém 16 ha zámeckém parku, který je obklopen rybníky a zalesněnými kopci Českomoravské vrchovin.

Kafkův zámek

„Teď uviděl zámek, jak se nahoře zřetelně rýsuje v jasném vzduchu, a sníh ležící všude kolem v tenké
vrstvě a podtrhující každý tvar činil ho ještě zřetelnějším.“

Vydejte se s námi po stopách Franze Kafky a objevte kouzelnou historii místa, kde pražský německy píšící spisovatel strávil několikery letní prázdniny u svého strýce S. Löwyho z románu Venkovský lékař.

photo kafku_zamek