Polynésie, exotická cesta po 4 ostrovech Francouzské Polynésie. Spa rituál pro maximální relaxaci se smyslnou vůní vanilky a kokosu. "La Ora Na" - takto se zdraví všichni na polynéských ostrovech. Je to způsob jak říci dobrý den a vítejte v Polynésii.

Zastávka na ostrově Taha'a, ostrově vanilky.


OSTROV VANILKY

Spa rituál začíná zastávkou na ostrově vanilky. V Polynésii si zeny třou svá těla vlákny kokosové skořápky nebo pískem pro získání hladké pokožky a odstranění nečistot. Exotický ostrovní tělový peeling s vůní vanilky a kokosu je inspirován těmito tradičními recepty.

OSTROV BORA BORA

Zastávka na ostrově Bora Bora, ostrově bílého písku. Tradiční polynéská masáž Mahana má pomalé rytmické tempo. Působí do hloubky svalů. Polynésané používají tradiční olej Monoi a často provádí masáž na pláži v kontaktu s horkým pískem. Tělo se uvolní v rytmu pytlíčků Tuiponos a manuální masáží s prvky lomi - lomi.

OSTROV RAIATEA

Zastávka na posvátném ostrově Raiatea. Cesta končí na posvátném ostrově - tělo je očištěné, hydratované a zrelaxované. Na závěr se aplikuje posvátný olej , který zanechává jemné třpytky na pokožce.


POSTUP OŠETŘENÍ

Doporučujeme Vám, abyste si na sebe udělali více času. Pro maximální účinky relaxace můžete dále odpočívat v meditační místnosti u šálku čaje. Doporučíme Vám kosmetiku řady Polynésie na domácí použití.