Ikonický rituál s mořskými řasami

Ikonické pleťové ošetření Aquarelle je určeno pro zákazníky, kteří dávají přednost čistým mořským řasám, i přes jejich nezaměnitelné aroma. Přináší hydrataci, remineralizaci a revitalizaci. Laboratoře Thalgo upravují mořské řasy speciální patentovanou technologií, tzv. mikronizací.

Ta zajišťuje, na rozdíl od běžného tepelného zpracování, zachování všech blahodárných účinků řas a jejich složek v aktivní podobě. O patent Micronised Marine Algae® se zasloužil Dr. André Bouclet, zakladatel značky Thalgo. Toto ošetření pleti je vhodné i pro pleť dehydratovanou, mastnou, aknózní a pleť trpící lupenkou nebo ekzémy. Působí také jako katalyzátor dalších ošetření. Není vhodné pro klienty s alergií na jód.

Mořské řasy jsou zásobárnou živin nezbytných pro rovnováhu vitálních funkcí lidského těla. Váží na sebe několikanásobně více aktivních látek, než dokáží rostliny v zemědělské půdě. Mají stimulační, vypínací, hydratační, vyrovnávací, detoxikační a reminalizační účinky. Mořské řasy Thalgo jsou čerpány především na pobřeží Bretaně s cílem získat je v čisté podobě.


POSTUP OŠETŘENÍ

Na začátku Ikonického pleťového ošetření provádíme speciální odličovací rituál. Odlíčení je inspirováno mořskými prvky. Součástí odličovacího rituálu je účinný peeling s mořskými krystaly. Na kvalitně odlíčenou pleť aplikujeme Plasmalg gel. Jedná se o gel první pomoci, který za pomoci masážní techniky zapracujeme do pleti. Viditelné zlepšení stavu pleti docílíme aplikací masky z rozemletých mořských řas®. Ošetření zakončíme aplikací očního a pleťového krému.

Oceán zajišťuje účinný boj proti nadměrnému lesku. Redukuje množství bakterií a snižuje výskyt zánětlivých procesů v pleti.