Spa rituál Mer des Indes inspirovaný ájurvédou Vás přenese do posvátné země. Oddejte se harmonizujícímu rituálu, který Vám pomůže obnovit celkovou rovnováhu těla i mysli. Každodenní stresory brání volnému proudění vitální energie, c ož ovlivňuje funkce orgánů a může vést ke zdravotním problémům, bolestem, zánětům nebo fyzické nerovnováze. Ájurvédská terapie umožňuje napravit energetickou nerovnováhu a obnovit cirkulaci prány (vitální energie) ve všech částech těla.


POSTUP OŠETŘENÍ

Spa rituál je zahájen uvítacím ceremoniálem. Poté následuje peeling celého těla pomocí Zázvorového tělového peelingu. Exfoliační pasta s obsahem zázvorového prášku, cukru a soli, taje na pokožce a zanechá ji vyhlazenou a jemnou. Následuje harmonizující masáž se zklidňujícím olejem. Během masáže terapeut jemně působí na hlavní energetické křižovatky, aby je odblokoval a podpořil proudění vitální energie v těle. Každou fázi masáže zakončí jógovým protažením pro celkové obnovení rovnováhy těla a mysli. Závěrečnou fází je masáž obličeje. Zklidňující masážní olej se sezamovým olejem a esenciálními oleji vyživí i tu nejsušší pokožku a zahalí ji ochranným pláštěm. Pokožku jemně provoní ambrovou vůní santalového dřeva. V závěru ošetření Vás terapeut provede obřadem probuzení s jemnou masáží. Poté si můžete vypít bylinný čaj pro zklidnění a relaxaci.

Doba ošetření 90 min

Produkty obsahují harmonizující mořský komplex. Skládá se z červené indické řasy s vysokým obsahem omega 3 a 6a smtných kyselin pro výživu pokožky. Dále obsahuje 100% přírodní esenciální oleje z koriandru, cypřiše a šalvěje, které působí relaxačně a proti fyzické a duševní únavě. Oddejte se harmonizujícímu rituálu nejen v salonu krásy, ale i v p ohodlí domova. Produkty za řady Mer des Indes Vám pomohou uvolnit napětí a obnovit celkovou rovnováhu těla i mysli každý den.