Ceník masáží a rituálů

RITUÁLY

POLYNESIE

Spa Exotický rituál POLYNÉSIE s luxusní francouzskou značkou THALGO z polynéských ostrovů Vám přinese relaxaci a pocit znovuzrození. Uchvátí Vás vůně vanilky a kokosu.

90 min
2490,- Kč

 

ZÁZRAČNÁ ARKTIDA

Spa vyjímečný rituál ZÁZRAČNÁ ARKTIDA s luxusní francouzskou značkou THALGO Vás přenese do světa bílého jako sníh. Uvolňující teplo střídá chlad a přináší tak absolutní relaxaci.

90 min
2490,- Kč

 

AJURVÉDA MER DES INDES

Spa rituál Mer des Indes inspirovaný ájurvédou Vás přenese do posvátné země. Oddejte se harmonizujícímu rituálu, který Vám pomůže obnovit celkovou rovnováhu těla i mysli.

90 min
2890,- Kč

 

PEELINGY

EXOTICKÝ PEELING POLYNESIE THALGO

Exotický ostrovní tělový peeling spa peeling Polynésie s vůní vanilky a kokosu pro očistu těla i duše přináší vitální relaxaci. Naplní tělo i mysl nepopsatelným pocitem klidu a vnitřní síly.

30 min
850,- Kč

 

ZÁZRAČNÁ ARKTIDA PEELING THALGO

Úžasná textura tělového peelingu s mikrovločkami solí řady Arctique (zázračná Arktida) Thalgo. Sněhově bílý arktický oživující peeling s mikrovločkami soli čistí pokožku těla a zanechává ji nádherně jemnou a sametovou.

30 min
850,- Kč

 

MER DES INDES

 

30 min
850,- Kč

 

ZÁBALY A DETOX THALGO

HLOUBKOVÝ HYDRATAČNÍ ZÁBAL INDOCEANE THALGO

Spa tělový zábal vás přenese do starodávné Číny, kde ideál věčného mládí podporuje bílé líčení. Zábal tohoto typu vaši pokožku přímo pohladí, dopřeje jí hedvábnou jemnost a výživu. Obsahuje řasu Qi-Marine s účinky proti stresu. Navíc je obohacen o olej z rýžových klíčků pro ochranu a výživu a svatý lotos pro relaxaci. Jemná pudrová vůně s nádechem teplé rýže vás přenese do čínského chrámu krásy a absolutního klidu. Má okouzlující vůni pudrového irisu a jasmínu na lahodném základě santalového dřeva a bílého pižma.

30+15* min
890,- Kč

 

ZÁBAL Z MIKRONIZOVANÝCH ŘAS THALGO

Mořské řasy dodávají tělu nezbytné minerály, stopové prvky, detoxikují a aktivují proces zeštíhlení. Zrychlují krevní oběh, metabolismus a ulevují od bolesti. Přinášejí relaxaci a uvolnění.

60+15* min
1390,- Kč

 

ZÁBAL Z BAHNA Z MRTVÉHO MOŘE THALGO

Přírodní mořské bahno z mrtvého moře s minerály neobsahuje jód. Relaxuje, vyhlazuje pokožku a dodává minerály.

60+15* min
1490,- Kč

*15 min sprcha

 

IKONICKÝ RITUÁL OBLIČEJE S MOŘSKÝMI ŘASAMI – THALGO RITUÁL MĚSÍCE

Pleťové ošetření s čistými mořskými řasami, které přináší hydrataci, remineralizaci a revitalizaci pokožky. Vaše pleť obdrží živiny nezbytné pro správnou rovnováhu funkce pokožky.

60 min
1390,- Kč