Doprovodný program

Oživte svoji konferenci netradiční lokací na čerstvém vzduchu uprostřed zámeckého parku.

3

 

Degustace se zámeckým sommelierem

„K lidskému štěstí a úsměvné pohodě patří prostřený stůl, víno a přátelé.“ Nabízíme vám zajímavé povídání o víně, během kterého se seznámíte s lokálními a francouzskými produkty.  Během degustace bude možné zakousnout drobné občerstvení – krájený sýr, škvarky, olivy, chléb – a posloužit si čerstvou vodou na zapití.

 

Zámecké grilování

Patříte mezi skutečné gurmány? Milujete vůni lesa a dřeva? Praskání ohně vám přináší klid? Objevte kouzlo našeho grilu! Zorganizujeme pro vás grilování podle vašich požadavků v areálu zámeckého parku. Na přání zařídíme i hudební doprovod.

 

Discgolf

Sport, který vznikl v 70. letech v USA, si získává stále více příznivců po celém světe. Pravidla hry vycházejí z klasického golfu. Cílem je trefit se létajícím talířem do koše při co nejmenším počtu hodů. V malebném prostředí zámeckého parku je pro vás připravené devítijamkové hřiště, kde můžete otestovat své dovednosti.

 

Pétanque

Francouzská společenská hra pro dvě 1–3členná družstva, jež se snaží umístit koule co nejblíže k cíli, který tvoří dřevěná kulička, tzv. prasátko. Princip hry je velmi jednoduchý. Výhodou tohoto sportu je, že jej může provozovat prakticky každý.

 

Fotokoutek

Fotografie zachycují výjimečné momenty našich událostí, z kterých se následně stávají ty nejlepší vzpomínky. Proto nabízíme využití fotokoutku, který je možné postavit přímo na místě vaší akce. Součástí fotokoutku je pozadí, které si můžete předem vybrat a zakomponovat do tématu setkání. Dále je k dispozici světelná technika, fotoaparát, počítač s tiskárnou pro profesionální tisk fotek a obsluha po celou dobu akce.

 

Hudba

Na galavečerech, firemních akcích i neformálním večerním posezení vytváří hudba příjemnou atmosféru. Pokud si budete přát, zajistíme pro vás hudební formu a styl podle vašeho přání, vhodnou k dané příležitosti – od DJ přes vážnou hudbu, živou kapelu až po big band.

 

Expozice betlémů v Schumpeterově domě

Zdobení vánočního stromečku, vykrajování jablka, lití olova a stavění betlémů jsou tradiční vánoční aktivity. V Schumpeterově domě v Třešti můžete navštívit expozici betlémů, které dosahují délky až sedmi metrů a některé čítají až 500 figurek. Prohlídka trvá cca 60 minut.

 

Geopark - naučná stezka v parku

 

Půjčovna kol a koloběžek

V Zámeckém hotelu nabízíme půjčení kol a koloběžek pro všechny, kteří chtějí otestovat svoji fyzičku na pahorkách krásné Vysočiny.

 

Chyť a pusť

Staňte se na chvíli rybářem u našeho rybníka, kde si vyzkoušíte nový pohled a přístup k rybaření jako sportu a zároveň si oddychnete od každodenního shonu.

 

Piknik

Zažijte pohodové posezení pod širým nebem s plným piknikovým košem v nádherném zámeckém parku. Obsah piknikového koše si můžete libovolně naplnit po domluvě s šéfkuchařem.

 

Půjčovna sportovního vybavení a deskových her

 

Knihovna s možností TV

Ve společenské místnosti můžete svůj volný čas využít čtením knih, hraním deskových a počítačových her nebo klasickým příjemným povídáním s přáteli.

(Část knihovny je věnována Franzi Kafkovi)

 

Kontakty

OBCHODNÍ MANAŽERKA

Ing. Tereza Královská
Mob: +420 604 158 850
E-mail: obchod@zamek-trest.cz

OBCHODNÍ MANAŽERKA

Bc. Eliška Rodová
Mob: +420 605 415 856
E-mail: rodova@zamek-trest.cz