Doprovodný program

Oživte svoji konferenci netradiční lokací na čerstvém vzduchu uprostřed zámeckého parku.

3

 

Degustace se zámeckým sommelierem

„K lidskému štěstí a úsměvné pohodě patří prostřený stůl, víno a přátelé.“ Nabízíme vám zajímavé povídání o víně, během kterého se seznámíte s lokálními a francouzskými produkty.  Během degustace bude možné zakousnout drobné občerstvení – krájený sýr, škvarky, olivy, chléb – a posloužit si čerstvou vodou na zapití.

 

Zámecké grilování

Patříte mezi skutečné gurmány? Milujete vůni lesa a dřeva? Praskání ohně vám přináší klid? Objevte kouzlo našeho grilu! Zorganizujeme pro vás grilování podle vašich požadavků v areálu zámeckého parku. Na přání zařídíme i hudební doprovod.

Zámecké Grilování brožura Zámek Třešť

Trampské Grilování brožura Zámek Třešť

 

Discgolf

Sport, který vznikl v 70. letech v USA, si získává stále více příznivců po celém světe. Pravidla hry vycházejí z klasického golfu. Cílem je trefit se létajícím talířem do koše při co nejmenším počtu hodů. V malebném prostředí zámeckého parku je pro vás připravené devítijamkové hřiště, kde můžete otestovat své dovednosti.

Discgolf brožura Zámek Třešť

 

Pétanque

Francouzská společenská hra pro dvě 1–3členná družstva, jež se snaží umístit koule co nejblíže k cíli, který tvoří dřevěná kulička, tzv. prasátko. Princip hry je velmi jednoduchý. Výhodou tohoto sportu je, že jej může provozovat prakticky každý.

 

Fotokoutek

Fotografie zachycují výjimečné momenty našich událostí, z kterých se následně stávají ty nejlepší vzpomínky. Proto nabízíme využití fotokoutku, který je možné postavit přímo na místě vaší akce. Součástí fotokoutku je pozadí, které si můžete předem vybrat a zakomponovat do tématu setkání. Dále je k dispozici světelná technika, fotoaparát, počítač s tiskárnou pro profesionální tisk fotek a obsluha po celou dobu akce.

 

Hudba

Na galavečerech, firemních akcích i neformálním večerním posezení vytváří hudba příjemnou atmosféru. Pokud si budete přát, zajistíme pro vás hudební formu a styl podle vašeho přání, vhodnou k dané příležitosti – od DJ přes vážnou hudbu, živou kapelu až po big band.

 

Expozice betlémů v Schumpeterově domě

Zdobení vánočního stromečku, vykrajování jablka, lití olova a stavění betlémů jsou tradiční vánoční aktivity. V Schumpeterově domě v Třešti můžete navštívit expozici betlémů, které dosahují délky až sedmi metrů a některé čítají až 500 figurek. Prohlídka trvá cca 60 minut.

 

Geopark - naučná stezka v parku

Geopark brožura Zámek Třešť

 

Půjčovna kol a koloběžek

V Zámeckém hotelu nabízíme půjčení kol a koloběžek pro všechny, kteří chtějí otestovat svoji fyzičku na pahorkách krásné Vysočiny.

 

Chyť a pusť

Staňte se na chvíli rybářem u našeho rybníka, kde si vyzkoušíte nový pohled a přístup k rybaření jako sportu a zároveň si oddychnete od každodenního shonu.

 

Piknik

Zažijte pohodové posezení pod širým nebem s plným piknikovým košem v nádherném zámeckém parku. Obsah piknikového koše si můžete libovolně naplnit po domluvě s šéfkuchařem.

 

Půjčovna sportovního vybavení a deskových her

 

Knihovna s možností TV

Ve společenské místnosti můžete svůj volný čas využít čtením knih, hraním deskových a počítačových her nebo klasickým příjemným povídáním s přáteli.

(Část knihovny je věnována Franzi Kafkovi)

 

Kontakty

OBCHODNÍ MANAŽERKA

Ing. Tereza Královská
Mob: +420 604 158 850
E-mail: obchod@zamek-trest.cz

OBCHODNÍ MANAŽERKA

Ing. Eliška Horníková
Mob: +420 605 415 856
E-mail: hornikova@zamek-trest.cz