Vydejte se s námi na cestu od středomoří, přes Orient, Indii až do Číny. Tělové ošetření Indoocéanie je SPA rituálem pro očistu těla i duše. Cesta zasvěcení do vitální relaxace.

Čím dál častěji trpíme zdravotními problémy spojovanými se stresem. Cestu k relaxaci hledají vyspělé kultury od pradávna.

Relaxaci definujeme, jako hledání přirozeného stavu, načerpání energie a duchovní rovnováhy. Tento rituál Vás vezme na objevnou cestu k novému druhu relaxace, která zaplní tělo i mysl nepopsatelným pocitem klidu a vnitřní síly.

Vše, co jsme v tomto o šetření použili je přírodního původu. Základními ingrediencemi je Qi-marine (extrakt z h nědé mořské řasy) se silným protizánětlivým a antioxidačním účinkem a svatý lotos.

STŘEDOMOŘÍ

Naše cesta začíná ve středomoří. Po celá staletí, zde můžeme sledovat, rozvoj rituálů spojených s vodou. Římské lázně, kde se od pradávna zotavují znavená těla, která po té spočinou v hedvábných poduškách. Nebesky příjemný cukre-slaný peeling ze třtinového cukru, soli ze středozemního moře a esenciální oleje budou vmasírovány do Vaší pleti, kterou zanechá jemnou a hedvábně měkkou.

INDIE

Je zaslíbeným místem Ajurvédy, starodávné metody východní medicíny, ve které je chronický stres považován za nemoc. Díky spojení orientální a čínské masáže, s prvky Ajurvédy a technik čínských mistrů promasírujeme energetická centra (křížovou kost, solar plexus, zápěstí a další) čímž uvolníme nervové napětí. Masážní olej, který budeme používat obsahuje směs relaxačních esenciálních olejů z posvátných indických dřev a léčivého oleje z nimby.

ČÍNA

Snad jediné místo na světě, kde krása hraje hlavní roli stejně, jako v divadle. Na obličeji vidíme bílé líčení a všudypřítomný ideál věčného mládí. Zavřete pozvolna oči a nechte se unášet posledním podmanivým krokem, tohoto t'ascinujícího ošetření, při kterém vám bude velmi jemnými pohyby vmasírován regenerační zábal s olejem z rýžových otrub a vůní santalového dřeva. Zahalíme Vás do pudrového závoje. Na závěr aplikujeme hedvábně jemný tělový krém.


Pro maximální účinky relaxace můžete dále odpočívat v relaxační místnosti u šálku čaje.