Lukáš Hejlík, LiStOVáNí.cz: Vaříme z vody. Cooking show

26. 10. 2022

Srdečně vás zveme na live cooking show Lukáše Hejlíka LiStOVáNÍ na základě knihy Markéty Hejkalové: U nás v Evropě, která proběhne na zámku v Třešti ve středu 26. října 2022 od 20:00.

V průběhu večera navštívíte s modrožlutým moderátorem Lukášem Hejlíkem země Evropské unie, seznámíte se s vybranými deseti evropskými tatínky, které ztvární Alan Novotný. Společně uvaříme hutný euroguláš, těšte se na velkou divadelní kuchařskou show!

  • Účinkují: Lukáš Hejlík a Alan Novotný
  • Vstupné 250 Kč zakoupíte na místě nebo předem na recepci.

Markéta Hejkalová, U nás v Evropě: Na obědě u evropských rodin 
Prostřednictvím této reportážně laděné knížky vycházející ze stejnojmenného cyklu České televize si osvěžíte základní fakta z historie 25 evropských zemí, připomenete si některé jejich významné umělecké, vědecké či politické osobnosti, ale hlavně navštívíte konkrétní rodiny a nahlédnete do jejich všedních dnů. Dozvíte se tak od svých hostitelů leccos zajímavého o tom, jak se dělí o domácí povinnosti, jak se jim daří skloubit práci s péčí o děti, se svými koníčky a rekreací, jaké školy zvolili pro své děti, jak získali bydlení a kolik je co stojí - a nakonec si ještě sami můžete vyzkoušet inspirativní recept.
Zdroj: kosmas.cz

listovani_post_03 (003)